EKOLRED - GRUPA LEXI-BUD
kontakt

Panele i systemy fotowoltaiczne.
Montaż i rozbudowa fotowoltaiki

Jesteśmy firmą, która oferuje szeroki zakres usług związanych z fotowoltaiką dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm, gospodarstw rolnych oraz spółdzielni mieszkaniowych. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska. 

Jak możemy pomóc?

Zapytaj o ofertę indywidualną!

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska. Nasze ekipy monterskie to doświadczeni i profesjonalni fachowcy, dzięki czemu możemy zapewnić Ci kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. 
zapytaj o ofertę

Niższe rachunki za prąd i ogrzewanie przez cały rok

Panele fotowoltaiczne pozwalają na produkcję energii elektrycznej z wykorzystaniem energii słonecznej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd i ogrzewanie.
Sprawdź ile możesz zaoszczędzić

Pozytywny wpływ na środowisko naturalne

Przede wszystkim, panele fotowoltaiczne nie emitują zanieczyszczeń do atmosfery i nie generują pyłów ani innych szkodliwych substancji. Ich praca nie wytwarza hałasu i nie zużywa zasobów wody pitnej.
Generuj prąd ekologicznie

Bezpieczeństwo i gwarancja serwisowa to mniej stresu

Otrzymasz od nas 10 lat gwarancji na prace monterskie i wsparcie techniczne doświadczonych fachowców. Gwarancja serwisowa zapewnia również bezpieczeństwo i ochronę Twojej inwestycji w energię słoneczną.
Szczegóły kwalifikacji i gwarancji

Mądra inwestycja w niezależność i innowacyjność

Panele fotowoltaiczne to inwestycja w ciszę gdyż ich praca nie generuje hałasu. To również korzystanie z darmowej energii w ciągu dnia, jak i gromadzenie jej na później, dzięki instalacji która gromadzi nadwyżki !
Poznaj opinie naszych klientów

Nasze Usługi

Zainwestuj w fotowoltaikę i korzystaj z darmowej energii słonecznej

Na wszystkie prace monterskie udzielamy 10-letniej gwarancji. Dbamy o najwyższą jakość podzespołów i współpracujemy tylko z sprawdzonymi markami i wysokiej jakości produktami. Jesteśmy w stanie dobrać częśći na podstawie Twoich wymagań i potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja będzie działać bezawaryjnie przez długi czas.

Zainwestuj w przyszłość już dziś! 

W jaki sposób chcesz opłacić swoją inwestycje w zieloną energię?
Kup panele fotowoltaiczne za gotówkę, lub na raty nawet do 120 tysięcy złotych bez wychodzenia z domu!

Zakup błyskawiczny za gotówkę

Oferujemy różne metody płatności, oczywiście również za gotówkę. Dzięki temu szybko i dogodnie dokonasz zakupu z domu lub z komórki a my szybko zajmiemy się pracą dla Ciebie!
Skontaktuj się już dziś i zaplanuj instalację pod Twoje wymagania!
uzyskaj wycenę

Kredyt na instalację fotowoltaiczną

Jeśli wolisz płacić na raty, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Współpracujemy z Santander Bank i oferujemy finansowanie Klientów nawet do 120 tysięcy złotych z minimum formalności. Skorzystaj i ciesz się korzyściami wynikającymi z wykorzystania energii słonecznej już dziś.
zapytaj o ofertę

Program lojalnościowy

Zyskaj, dzięki polecaniu naszych usług. Jeśli prześlesz nam dane osoby zainteresowanej i uda nam się sfinalizować umowę - otrzymasz kartę podarunkową o wartości 300 zł na całą ofertę Allegro! Znasz kogoś ? Nie zwlekaj, korzystaj.
Chcesz usłyszeć więcej informacji? Zadzwoń lub zostaw dane, a my oddzwonimy!
skorzystaj z programu

Nie wiesz która opcja zakupu jest najlepsza dla Ciebie?

Zostaw kontakt- oddzwonimy i doradzimy !

Formularz - zamów kontakt

Dostęp do tanich źródeł energii jest dziś na wagę złota. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na panele fotowoltaiczne (nazywane też solarnymi lub słonecznymi). Ich montaż pozwala wytwarzać elektryczność w konkurencyjnych cenach, a nawet zarabiać na sprzedaży nadwyżek. Jako specjaliści w mocowaniu instalacji doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania w tym zakresie, a także sprawdzimy, czy jest możliwość dołożenia modułów w istniejącym już systemie. Zobacz, co konkretnie mamy do zaoferowania w dziedzinie fotowoltaiki.

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne?

Istnieje kilka bardzo ważnych powodów, dla których ludzie decydują się na skorzystanie z naszej oferty. Najważniejszym pozostają jednak oszczędności wynikające z posiadania fotowoltaiki. Każdy panel fotowoltaiczny daje wymierne korzyści w tym zakresie. Im więcej mocowanych ogniw solarnych, tym niższe rachunki za prąd. Jeśli montaż pokryje wystarczająco dużą powierzchnię, to moduły słoneczne w pełni zaspokoją zapotrzebowanie energetyczne nawet dużego budynku, co oddali konieczność dołożenia kolejnych ogniw w przyszłości. Do tego dochodzą szacunki, że inwestycja w fotowoltaikę zwraca się – w zależności od wielkości instalacji – w ciągu zaledwie kilku lat.

Czytaj więcej

Uniezależnienie się od wahań cen energii dzięki panelom słonecznym

Zaplanowanie wydatków na najbliższą przyszłość jest szczególnie skomplikowane, gdy ceny energii wzrastają gwałtownie z roku na rok. To potrafi nadszarpnąć budżet praktycznie każdej istniejącej firmy czy gospodarstwa domowego bez modułów fotowoltaicznych. Nagłe dołożenie dużych pieniędzy do rachunków może być trudne. Odpowiedzią na ten problem są oczywiście panele solarne, czyli instalacja fotowoltaiki. Ponieważ energia słoneczna daje bezpieczeństwo w tym zakresie, na ich montaż warto zdecydować się już dziś – w momencie dużej niepewności na rynkach energetycznych, zwłaszcza w naszej części świata. Tak więc mocowanie modułów PV to kwestia bezpieczeństwa.

Możliwość sprzedaży energii z paneli solarnych

Im większa instalacja, tym większe korzyści. Fotowoltaika ma w pierwszej kolejności zaspokajać potrzeby danego budynku. Zdarza się jednak, że panele fotowoltaiczne generują nie tylko tani prąd, ale też nadwyżki energii. Dotyczy to zwłaszcza istniejących systemów, w których doszło do dołożenia dodatkowych modułów solarnych. Co z nimi zrobić? Najlepiej sprzedać! Lokalny dostawca wykupi niepotrzebną domu czy firmie energię słoneczną. A gdy tylko zacznie być potrzebna, sprzeda ją na preferencyjnych warunkach. To kolejny dowód na to, że montaż ogniw PV się opłaca.

Ochrona przyrody z panelami słonecznymi

Równie istotna jest troska o środowisko naturalne. W przeciwieństwie do fotowoltaiki paliwa kopalne negatywnie wpływają na otoczenie. Mocowanie odnawialnych źródeł energii (czyli OZE) pozwala zachować neutralność. Ich montaż stanowi więc najlepszą odpowiedź na wyzwania przyszłości, a przy okazji pozwoli prowadzić tani dom czy biznes. Istniejące instalacje fotowoltaiczne pozwalają zredukować emisję CO2 średnio o 812 kg na każde 1000 kWh wygenerowanej energii solarnej. To najlepiej pokazuje, jak bardzo panele słoneczne przyczyniają się do poprawienia jakości życia (mniej spalin) oraz ochrony przyrody. Dołożenie kolejnych modułów polepsza statystyki.

Kto zyska najwięcej na panelach słonecznych?

Oferta Ekolred została stworzona z myślą o każdym, kto potrzebuje sprawdzonego sposobu na generowanie taniej energii. Mocowanie wysokiej jakości fotowoltaiki sprawdzi się zwłaszcza w:

  • gospodarstwach domowych,
  • gospodarstwach rolnych,
  • spółdzielniach mieszkaniowych,
  • zakładach produkcyjnych,
  • hotelach,
  • biurowcach.

Istniejące panele słoneczne są bowiem w stanie zapewnić dostęp do taniego prądu wszędzie, gdzie tylko jest możliwość ich montażu. Mowa przede wszystkim o instalacji na dachach budynków, ale też o terenie na ziemi. Wystarczy dobry projekt, aby mocowanie czy dołożenie modułów solarnych w danym miejscu przyniosło jak największe korzyści.

Profesjonalny projekt i montaż fotowoltaiki

Wysoka efektywność wynika z przemyślanego zaplanowania umieszczenia modułów PV. Fachowcy Ekolred dopilnują, by wszystko przebiegło zgodnie z zasadami sztuki stawiania instalacji solarnych. Na samym początku współpracy w zakresie mocowania paneli fotowoltaicznych analizujemy dostępną przestrzeń i na tej podstawie wybieramy najdogodniejsze miejsce na montaż fotowoltaiki. Idealnym rozwiązaniem dołożenie modułów słonecznych skierowanych na południe pod kątem 30-40º.

Niekiedy specyfika terenu czy istniejącego budynku uniemożliwia takie położenie. Nic straconego! Nasi eksperci znajdą inne miejsce na panele solarne. Odpowiedni projekt modułów fotowoltaicznych pozwoli wyciągnąć maksimum korzyści z zaistniałej sytuacji.

Dołożenie paneli fotowoltaicznych do istniejącej instalacji słonecznej

Tego typu technologia jest dostępna na rynku od wielu lat. Dlatego część osób ma już własną fotowoltaikę. W ramach świadczonych usług możemy ją zmodernizować i dostosować do aktualnych standardów w dziedzinie ogniw słonecznych. Wymaga to jedynie profesjonalnego projektu. Dołożenie paneli fotowoltaicznych do istniejącej instalacji zwiększy korzyści osiągane dzięki montażowi pierwotnego systemu.

Warto pamiętać, że każda farma solarna ma możliwość mocowania dodatkowych ogniw. To zasługa modułowej konstrukcji. Dlatego właśnie może się do nas zgłosić każdy właściciel paneli słonecznych – niezależnie od stopnia zaawansowania istniejącej instalacji czy wieku ogniw fotowoltaicznych.

Kompleksowy serwis paneli solarnych

W ramach świadczonych usług zajmiemy się też konserwacją i naprawami systemów. Tylko regularny serwis gwarantuje, że istniejące panele solarne będą sprawne przez jak najdłuższy okres po montażu. W efekcie tania energia z dołożenia modułów słonecznych stanie się niezawodnym źródłem zasilania fotowoltaicznego na dekady.

Konserwacja polega przede wszystkim na czyszczeniu instalacji oraz wymianie niesprawnych części. Fotowoltaika składa się z wielu elementów, w tym systemu mocowań do montażu czy diod bocznikujących. Każdy z nich wymaga okresowego sprawdzenia, by jego niesprawność nie przekładała się na efektywność pozostałych paneli słonecznych.

Pomoc w finansowaniu paneli fotowoltaicznych

Jak opłacić konstrukcję? Można to zrobić poprzez wygodne finansowanie w postaci rat na fotowoltaikę. Jest to możliwe dzięki współpracy Ekolred z Santander Bank Polska. Oferujemy finansowanie paneli fotowoltaicznych do 120 tys. złotych przy minimum formalności. To doskonała okazja nie tylko do zbudowania instalacji od podstaw, ale też dołożenia ogniw do istniejącej farmy solarnej. Ponadto przyjmujemy płatności gotówką lub przelewami.

Wycena jednostek słonecznych odbywa się indywidualnie. Podczas obliczania kosztorysu montażu bierzemy pod uwagę m.in. rozległość konstrukcji, użytą technologię czy markę mocowanej fotowoltaiki.

Kontakt w sprawie mocowania paneli fotowoltaicznych

Chcesz, aby projektem twojej instalacji zajęli się profesjonaliści? W takim razie napisz do nas maila, zadzwoń lub zostaw swój numer telefonu w formularzu – oddzwonimy w ciągu minuty. Rozmowa to doskonała okazja, by wyjaśnić, na czym polega mocowanie paneli fotowoltaicznych. Przy okazji podpowiemy, czy jest możliwość dołożenia kolejnych modułów słonecznych do istniejącej instalacji, a także doradzimy najkorzystniejsze miejsce montażu całego systemu. Zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia w dziedzinie ogniw solarnych!

magic-wandcloudlicenseuserschart-barsdiamondhistoryarrow-rightcross-circlepointer-up