EKOLRED - GRUPA LEXI-BUD
kontakt

Udało się!

Potwierdzenie kontaktu z konsultantem Ekolred
Dziękujemy za wypełnienie naszego formularza i podanie nam swoich danych kontaktowych. Cenimy sobie Twój czas i zainteresowanie naszą ofertą fotowoltaiki dla domu.

Już niebawem zadzwoni do Ciebie nasz konsultant, który umówi się z Tobą na bezpłatną wycenę i prezentację oferty. Będzie on również gotowy zapoznać Cię z naszymi warunkami i gwarancjami. Jeśli chcesz się z nami skontaktować wcześniej, możesz napisać do nas maila lub zadzwonić.

Nasza firma Ekolred, to Twój partner w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Oferujemy Ci najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i warunków. Nasza misja to zapewnić Ci oszczędność, niezależność i ekologię.

Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej firmy i zaufanie, jakim nas obdarzyłeś. Mamy nadzieję, że niedługo będziesz cieszyć się z własnej instalacji fotowoltaicznej i korzyści, jakie ona przynosi.

Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Ekolred

Pytania i Odpowiedzi

Fotowoltaika bez tajemnic - odpowiedzi na najczęstsze pytania naszych klientów.
Czy instalacja fotowoltaiczna wymaga pozwolenia budowlanego?
Nie, jeśli zainstalujesz zestaw o mocy nieprzekraczającej 50 kWh. W takim przypadku wystarczy zgłoszenie budowy do właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej.
Czy instalacja fotowoltaiczna jest bezobsługowa?
Tak, instalacja fotowoltaiczna nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów utrzymania ani serwisu. Panele słoneczne są odporne na warunki atmosferyczne i nie potrzebują żadnego płynu ani paliwa do działania. Falownik sam steruje instalacją, a Ty możesz kontrolować jej pracę za pomocą aplikacji w telefonie.
Czy mogę ogrzewać wodę za pomocą paneli fotowoltaicznych?
Tak, jeśli do ogrzewania wody wykorzystujesz prąd. W takim przypadku potrzebujesz zbiornika i grzałki elektrycznej lub podgrzewacza.
Jak długo trwa montaż instalacji fotowoltaicznej?
Montaż instalacji fotowoltaicznej trwa zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania instalacji. Nasz zespół zajmuje się wszystkim od projektu po podłączenie do sieci.
Jaką mam gwarancję na prace montażowe przy współpracy z Ekolred?
Nasi Klienci otrzymują 10 lat gwarancji na prace montażowe.
bubblequestion-circlecross-circle