EKOLRED - GRUPA LEXI-BUD
kontakt

Fotowoltaika dolnośląskie. Fotowoltaika Wrocław.

Fotowoltaika Dolny Śląsk Wrocław

Rozwój odnawialnych źródeł energii (OZE) zwiększył zainteresowanie tą technologią w całej Polsce. Nie inaczej wygląda to na Dolnym Śląsku. Szczególną popularnością cieszy się fotowoltaika. Wrocław jest tego najlepszym przykładem. Niemal każdego dnia powstają tam kolejne instalacje – także dzięki pomocy marki Ekolred. Zobacz, jak wiele korzyści przyniesie montaż paneli fotowoltaicznych w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym w województwie dolnośląskim.

Korzyści wynikające z montażu fotowoltaiki

Moduły słoneczne są tak przydatne, ponieważ z ich postawienia wynikają znaczące oszczędności. Dzięki nim rachunki za prąd mogą obniżyć się nawet o 90% w porównaniu do cen energii z wytwarzanej z tradycyjnych paliw kopalnych. Nic więc dziwnego, że na montaż paneli fotowoltaicznych decyduje się tak wiele osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w zakresie energetyki.
W niektórych przypadkach na fotowoltaice można zarobić. Jest to możliwe wtedy, gdy system generuje tani prąd w ilości większej niż potrzebna. Nadwyżki sprzedaje się lokalnemu dystrybutorowi energii, który oferuje rynkowe stawki. W efekcie moment zwrotu kosztów z poniesionej inwestycji przychodzi znacznie szybciej.

Czytaj więcej

Ekologiczne źródła prądu

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, skąd pochodzi pobierana przez nich elektryczność. Także mieszkańcy Dolnego Śląska mają pełną świadomość zmian klimatycznych, dlatego chętnie sięgają po tzw. zielone technologie. Energia słoneczna doskonale odpowiada na to zapotrzebowanie, więc montaż paneli fotowoltaicznych cieszy się we Wrocławiu dużym powodzeniem.

Korzystają z nich nawet duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Fotowoltaika pozwala firmom uzyskać dużą przewagę konkurencyjną, na co wpływ ma również możliwość zaoferowania ekologicznie wytwarzanych produktów potencjalnym klientom z województwa dolnośląskiego.

Dla kogo fotowoltaika?

To tani dom najlepiej przemawia do wyobraźni. Dlatego właśnie panele fotowoltaiczne największym zainteresowaniem cieszą się wśród klientów indywidualnych. Wystarczy, że gospodarstwo domowe ma odpowiednie miejsce pod montaż. Może to być dach (najlepszy wybór) lub kawałek ogródka. Odpowiednio zaprojektowana fotowoltaika jest w stanie zaspokoić potrzeby energetyczne nawet największego domu.

Fotowoltaika dla wspólnoty

Podobnie wygląda to w przypadku spółdzielni mieszkaniowych. Postawione w ich obrębie panele fotowoltaiczne z powodzeniem zasilą windy, bramy wjazdowe, stróżówki czy oświetlenie klatek schodowych. A zyski ze sprzedaży nadwyżek energii z fotowoltaiki można przeznaczyć na remonty czy termomodernizację. Na montażu zyska więc cała wspólnota.

Fotowoltaika w biznesie

OZE jest równie popularne na gospodarstwach rolnych oraz w różnego rodzaju przedsiębiorstwach (zwłaszcza przemysłowych). Wysokie zużycie prądu maszyn na polu i liniach produkcyjnych przekłada się na wysokie koszty prowadzenia własnej działalności. Wobec tego rozsądnym wyjściem staje się montaż paneli fotowoltaicznych. Wrocław może w tej kwestii liczyć na naszą pomoc.

Profesjonalny projekt i montaż paneli fotowoltaicznych

Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. W ciągu zaledwie kilku lat zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów fotowoltaiki. Zaufanie klientów wynika z naszego przywiązania do wysokich standardów. Na samym początku współpracy zbieramy wszelkie informacje potrzebne do stworzenia jak najlepszego planu rozmieszczenia modułów słonecznych. Dopiero potem przystępujemy do montażu paneli fotowoltaicznych przy użyciu fachowych narzędzi.

Wszystkie projekty są więc tworzone w sposób indywidualny. To dlatego fotowoltaika jest w stanie wytworzyć jak najwięcej energii.

Co więcej, oferujemy serwis skonstruowanej przez nas instalacji. Obejmuje on regularną konserwację, wymianę zużytych elementów oraz naprawy. System znajdujący się pod stałą opieką specjalistów będzie służyć przez dekady.

Koszt montażu paneli fotowoltaicznych we Wrocławiu

Cena zależy od kilku czynników. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim rozległość instalacji oraz rodzaj modułów słonecznych. Im więcej paneli fotowoltaicznych, tym droższy montaż. Oprócz tego liczy się producent poszczególnych elementów, system ich mocowania czy konieczność wykorzystania akcesoriów (np. diod bocznikujących).

W Ekolred zawsze projektujemy fotowoltaikę w taki sposób, by jak najmniejszym kosztem stworzyć jak najwydajniejszy system. Nasi klienci mają więc gwarancję, że tania energia zacznie docierać do ich budynku bez nadwyrężania rodzinnego albo firmowego budżetu.

Kontakt w sprawie fotowoltaiki na Dolnym Śląsku

Zadzwoń lub napisz do nas z pytaniami dotyczącymi oferty. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości na ten temat. Przy okazji wskażemy najlepsze rozwiązania, dzięki którym otrzymasz wydajny oraz trwały system, jeśli tylko interesuje Cię wysokiej jakości fotowoltaika. Cały Dolny Śląsk, w tym Wrocław, Legnica, Wałbrzych i każde inne miasto w tym województwie ma dostęp do profesjonalnej oferty montażu instalacji słonecznych. Przekonało się o tym już wielu klientów w regionie – a Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych posiadaczy paneli fotowoltaicznych!

cross-circle